Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2010-01-11 10:20 | Вінниця
На «заробітки» з електрошокером в руках
На початку січня міліція затримала трьох підозрюваних у скоєнні розбійного нападу на вінницького підприємця, який займався ремонтом та продажем комп’ютерів.

8 грудня минулого року трійця зайшла до його офісу у м. Вінниці по Хмельницькому шосе та, застосувавши силу, відібрала виручку. Чоловіка повалили на підлогу, били ногами, а потім примотали скотчем до стільця. Вимагаючи віддати гроші, застосували електрошокер. В результаті розбійники забрали барсетку, в якій знаходилися 4 тисячі гривень, 300 доларів США, банківські картки та документи.


 

Нападникам майже місяць вдалося залишатися безкарними. Але проведені міліцією оперативно-пошукові заходи дозволили вирахувати злочинців та затримати їх. Організатор кримінальних заробітків 23-річний вінничанин раніше притягувався до кримінальної відповідальності з відстрочкою виконання вироку за крадіжку.


 

Саме в нього визрів злочинний план швидкого заробітку. Свого часу хлопець придбав у підприємця комп’ютер та звернув увагу на те, що в чоловіка водяться гроші. Для реалізації задуманого взяв у подільники двох братів з Тиврівського району 24 та 28 років. Старший з них раніше засуджувався за нанесення тяжких тілесних ушкоджень.


 

За словами заступника начальника Ленінського РВ ВМУ ГУМВС Анатолія Коцюруби, підозрювані у скоєнні злочину затримані, вирішується питання про їх арешт.


 

В діях затриманих вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч.2 ст.187 КК України - розбій, скоєний за попередньою змовою групою осіб. Кримінальним заробітчанам загрожує від 7 до 10 років ув’язнення. 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua