Українські міста в Інтернеті
2009-12-08 16:26 | Вінниця
У Чемпіонаті України серед молоді зі стрільби по рухомій мішені перемогли вінничани
У Вінниці проходив чемпіонат України серед молоді 1989 року народження і молодших зі стрільби по рухомій мішені. 30 найвлучніших снайперів виборювали перемогу. І знову на п’єдесталі вишикувались вінницькі майстри.

Золото чемпіонату та перше місце виборов вінничанин, кандидат в майстри спорту Дмитро Чаусов, який стріляв з пневматичної гвинтівки з оптичним прицілом по мішені, що з’являється зненацька у повільному чи у швидкому русі. Наш земляк набрав 364 очка, рівно стільки ж, скільки й Чемпіон світу та Європи, львів’янин Ігор Мацкевич. І тільки у перестрілці за перше місце подолянин став першим.

Майстер спорту міжнародного класу, Чемпіон світу-2009 Людмила Василюк виборола дві срібних нагороди, виступаючи з пневматичною гвинтівкою у вправах ГП-11 та ГП-11а. У сорока пострілах з повільним та швидким рухом вінничанка набрала 357 очок, й на чотири пункти менше у змаганнях зі змішаного бігу.

Бронзова медаль у майстра спорту міжнародного класу Олени Чеховської, яка, виконуючи вправу ГП-11а, набрала 351 очко.

Наших спортсменів готували Заслужені тренери України Віктор Щерба, Костянтин Лядишев та майстер спорту міжнародного класу Олена Климчук.

Вінничани ввійшли до складу молодіжної збірної України, яка незабаром розпочне підготовку до Чемпіонату Європи-2010, який відбудеться у березні у Норвегії.