Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2009-12-08 16:22 | Вінниця
Начальники ЖЕКів запрошують на зустрічі старших по будинках
Упродовж трьох тижнів, з 27 листопада по 14 грудня, у відповідності до складеного графіку, начальники житлово-експлуатаційних контор спільно із головними інженерами та економістами підпорядкованих їм ЖЕКів проводять роз’яснювальні зустрічі для осіб, яких мешканці багатоповерхівок обрали старшими по будинках.

Влітку цього року мешканцями багатоповерхівок було призначено старших по будинках. Мешканці самостійно обрали відповідальних осіб, які контролюватимуть якість та терміни виконання робіт ЖЕКами. На сьогоднішній день вже близька 75% багатоповерхівок мають старших по будинках.


 

Заступник начальника управління житлового господарства, начальник відділу по розвитку ОСББ Роман Фурман повідомив, що на зустрічах із керівництвом ЖЕКів старшим по будинках роз’яснюються їх повноваження, підводяться підсумки роботи ЖЕКів, а також детально пояснюється, як саме проводяться нарахування по граничних тарифах. «Ці зустрічі проводяться у відповідності до затверджених графіків у приміщеннях житлово-експлуатаційних контор, - говорить Роман Фурман. – Основна мета – це донесення до старших по будинку їхніх повноважень, щоб відповідальна особа могла бути компетентною та орієнтуватися у питаннях, які цікавлять мешканців та могла б правильно та достовірно донести інформацію до кожного жителя». 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua