Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2009-11-02 16:56 | Пирятин
Вдячні за добро

Традиційно, у першу неділю листопада держава і суспільство вшановують людей, які щоденно опікуються проблемами пенсіонерів, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних сімей і самотніх людей.
30 жовтня у великій залі Пирятинської районної ради також відбулося свято з нагоди Дня працівника соціальної сфери.


Слова глибокої поваги та великої вдячності адресувалися всім, хто причетний до цієї надзвичайно важливої для суспільства справи, чия самовіддана праця, доброта, чуйність та щедрість душі допомагають людям долати труднощі, несуть величезний заряд енергії, добра і милосердя.

Працівників соціальної сфери району вітали голова Пирятинської районної ради Олексій Рябоконь, заступник голови райдержадміністрації Олена Салміна, секретар міської ради Олександра Салівон, начальник управління Пенсійного фонду України в Пирятинському районі Микола Купріян, сільський голова села Каплинці Тетяна Андрійченко, від ветеранської громади району привітав голова постійної депутатської комісії районної ради з питань соціального захисту населення Богдан Дубецький.

Олексій Рябоконь відзначив кращих працівників соціальної сфери Почесними грамотами районної ради, а у своєму вітанні сказав: «Оцінкою вашої благородної праці є людська вдячність тих, кому ви додаєте впевненості в завтрашньому дні та оптимізму, щоденно допомагаєте долати життєві труднощі. Адже за кожною вашою справою конкретні людські долі.

 


А мистецькі вітання присутнім дарували солісти та колективи міста і сіл району, зокрема, лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів та фестивалів Володимир Луценко, лауреати всеукраїнських конкурсів сестри Сніжана та Руслана Довженки, володарка Гран-прі на приз Діани Петриненко Валентина Стельмах, лауреат обласного конкурсу на приз Діани Петриненко Надія Ліневська, мішаний вокальний ансамбль «Джерело», Володимир Нічик, юні гітаристи Леся Любченко та Ростислав Гомулько, Ольга Журавель, Леся Спичак.


На адресу працівників соціальної сфери було сказано багато теплих і щирих слів. Але якою б всеохоплюючою не була здатність слова, воно не може передати всієї глибини вдячності і поваги, що живе в наших серцях до людей, які руками доброти торкаються чужої долі.Пирятинська районна рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua