Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2009-11-05 13:05 | Чернігів
Часу не гайте, а творчу роботу розпочинайте

Однією із форм роботи податківців є проведення заходів, спрямованих на виховання високої податкової культури підростаючого покоління. Саме із цією метою вже декілька років поспіль за ініціативи ДПА України проводиться конкурс дитячої творчості «Податки очима дітей».

Конкурс спрямований на поглиблене вивчення молоддю ролі, значення та місця податків у житті держави, а також дасть дітям можливість ширше розкрити свої творчі здібності.

Як і в попередні роки, в 2010 році конкурс буде проводитись у три етапи. Перший етап вже розпочався в податкових інспекціях області з 1 вересня цього року і триватиме до 1 травня наступного року. Другий етап проводитиметься на обласному рівні у травні місяці 2010 року, а третій, заключний етап конкурсу буде проведено в ДПА України.

Отож, запрошуємо учнів шкіл Чернігівщини взяти участь у конкурсі.

Нагадуємо, що учасниками конкурсу можуть стати учні загальноосвітніх навчальних закладів області таких вікових категорій:
І категорія: 6 - 8 років;
ІІ категорія: 9 - 12 років;
ІІІ категорія: 13 - 15 років.

Конкурс проводиться за такими напрямами дитячої творчої діяльності з податкової тематики:
1. Художні твори;
2. Твори декоративно - прикладного мистецтва;
3. Літературні твори.

Звертаємо увагу, що на конкурс приймаються індивідуальні творчі роботи. Колективні роботи не приймаються.

Роботи, надіслані на Всеукраїнський конкурс дитячої творчості “Податки очима дітей”, авторам не повертаються і рецензії на них не видаються.

Художні твори мають відповідати таким вимогам:

1. На конкурс подаються роботи, виконані у довільній графічній, живописній формах.
2. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А-2.
3. Роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо.
4. На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або додатком до роботи) необхідно зазначити українською мовою: назву роботи, техніку виконання; прізвище, повне ім'я та дату народження автора;
область, населений пункт проживання (повна адреса) автора; коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та хобі; назву навчального закладу, контактний телефон (за наявності).

Твори декоративно - прикладного мистецтва мають відповідати таким вимогам:
1. Твори декоративно-прикладного мистецтва, які надаються на конкурс, можуть бути виконані у довільній формі (ліплення, вишивка, мозаїка, аплікація тощо).
2. На конкурс приймаються скульптури лише малих форм (статуетки з каменя, дереві, кості, металу, скла тощо).
3. До твору необхідно додати інформацію, викладену українською мовою, надруковану на папері формату

А-4 в одному примірнику, в якій має бути зазначено: прізвище, повне ім'я та дата народження автора роботи; область, населений пункт проживання (повна адреса); коротка біографічна довідка з описом творчих здібностей та хобі; назва навчального закладу, контактний телефон (за наявності).

Літературні твори мають відповідати таким вимогам:
1. На конкурс подаються різножанрові літературні доробки (оповідання, новела, публіцистичні роздуми, замальовка, казка, фейлетон, реферат, поезія тощо).
2. Літературні твори повинні бути надруковані на папері формату А-4 в одному примірнику, а також обов’язково подані в електронному вигляді (диск, дискета, електронна пошта).
3. У кінці кожного конкурсного твору необхідно зазначити українською мовою: прізвище, повне ім'я та дату народження автора; область, населений пункт проживання (повна адреса); коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та хобі; назву навчального закладу, контактний телефон (за наявності).

Отож, запрошуємо дітей віком від 6 до 15 років взяти участь у конкурсі. Роботи необхідно подавати до податкових інспекцій за місцем проживання.


Відділ масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян ДПА в
Чернігівській області

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua