Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2009-09-07 16:50 | Черкаси
Невдовзі в суді буде розглядатися справа шахрайської кредитної спілки

Майже рік тривало розслідування кримінальної справи стосовно шахрайських дій посадових осіб кредитної спілки «Джерело». Наразі слідчими податкової міліції ДПА в Черкаській області завершено досудове слідство та з обвинувальним висновком справу у тридцяти томах направлено до суду. 

В ході слідства було встановлено 235 потерпілих осіб, які зазнали матеріальної шкоди у розмірі понад 5 мільйонів гривень. 

За результатами досудового слідства слідчі податкової міліції пред’явили обвинувачення групі осіб у складі колишнього голови правління, головного бухгалтера та в. о. голови правління кредитної спілки, які за попередньою змовою, без наявності ліцензії з надання фінансових послуг, шляхом обману та зловживанням довірою, заволоділи депозитними грошовими коштами членів спілки. Крім шахрайства, вчиненого в особливо великих розмірах, посадовим особам кредитної спілки інкримінують ще й зловживання службовим становищем, службове підроблення та легалізацію грошових коштів, здобутих злочинним шляхом. 

Нагадаємо, що в. о. голови правління кредитної спілки понад два місяці знаходилась у розшуку, а в травні цього року її було затримано у Маріуполі. Відтоді жінка за рішенням суду перебуває під арештом у слідчому ізоляторі. Стосовно ж інших фігурантів по справі було обрано міру запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд. Крім цього, з метою забезпечення відшкодування збитків по кримінальній справі на рухоме й нерухоме майно трьох організаторів незаконної діяльності було накладено арешт.
Невдовзі в суді розпочнеться розгляд цієї резонансної справи.

Начальник УПМ ДПА
в Черкаській області полковник податкової міліції О.П. Дзісяк

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua