Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2009-09-04 15:16 | Коростень
Шановні підприємці міста!

Шановні підприємці міста!

Виконавчий комітет Коростенської міської ради щиро вітає вас із професійним святом!

Підприємець - це велика відповідальність і важка праця. Вміння задіяти менеджерський талант, ефективно працювати в умовах ринку є визначальними рисами для успішної та конструктивної роботи. Завдяки діяльності малих та середніх підприємств зростають обсяги виробництва, збільшується роздрібний товарообіг, розширюється ринок послуг, наповнюється бюджет міста. Побудувавши свою власну справу, ви розвиваєте не лише свій бізнес, а й економіку нашого Коростеня.

Зичмо вам витримки і мужності, рішучості і наполегливості, економічної та соціальної стабільності, впевненості у майбутньому, успішного здійснення професійних, творчих, особистих задумів. Нехай натхнення та плідні партнерські стосунки допомагають досягти високих показників у вашій діяльності.

Бажаємо, щоб кожна започаткована вами справа була вдалою і успішною!

З найкращими побажаннями

Міський голова В.В.Москаленко

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua