Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2009-09-03 18:05 | Новоград-Волинський
Привітали місцевих підприємців

Напередодні Дня підприємця, що традиційно відзначається у першу неділю вересня, у залі засідань міської ради відбулись урочистості збори з нагоди професійного свята. Наразі понад 4 тис. новоград-волинців займаються підприємницькою діяльністю. 

Міський голова Микола Боровець привітав присутніх із святом, подякувавши за меценатську діяльність у підтримці галузей охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, активну участь та постійну небайдужість до організації та проведення численних загальноміських заходів, зокрема «Лесиних джерел». 

Очільник міста наголосив, що «відзначення Дня підприємця в Україні – це ще одне підтвердження важливості та значимості приватних підприємців. 

І міська влада дуже поважає тих, хто не сидить спокійно і не чекає „з моря погоди”, нарікаючи, як погано все навкруг, а невтомно працює на своє благо і благо своїх ближніх. Більшість підприємців є справжніми патріотами міста і це наглядно бачать новоград-волинці». 

Понад 30 найактивніших підприємців міста отримали від міського голови подяки та цінні подарунки.
«Вірю, що ваша наполегливість та новаторство, невгамовність та ентузіазм сприятимуть подальшому розвитку приватної ініціативи і підвищенню добробуту населення нашого міста, а наше плідне співробітництво матиме позитивну динаміку і в подальшому буде активізуватися» – наголосив міський голова. 

До святкових вітань долучився голова Ради підприємців міста Микола Шавловський, голова Новоград-Волинської ОДПІ Володимир Каленський, який вручив подяки найсумліннішим платникам податків. 

Учасників урочистостей привітали вихованці зразкового дитячого хореографічного ансамблю «Грація».

Міськвиконком

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua