Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2009-07-22 16:21 | Ковель
Напрацювання міських голів

Ковельський міський голова Сергій Кошарук взяв участь в роботі V-го Українського муніципального форуму, що відбувся в Ялті. 

Найважливішими темами зібрання стали питання, що стосуються функціонування муніципальних господарств в умовах економічної та фінансової кризи. 

Міські голови прийняли звернення до Президента України Віктора Ющенка та Верховної Ради з вимогою затвердити Бюджетний кодекс, заяву щодо необхідності негайного внесення змін до законодавства про місцеві вибори, зокрема в ній йдеться про одночасне проведення виборів міських, селищних, сільських голів та депутатів місцевих рад і виборів депутатів місцевих рад за мажоритарним принципом. 

Також учасники форуму затвердили зміни до Статуту Асоціації міст України. Ковельський міський голова в рамках форуму провів ряд зустрічей з колегами з питань щодо вдосконалення міських пасажирських перевезень. 

На думку Сергія Кошарука, зараз, в період політичної та економічної кризи, місцеве самоврядування є чи не єдиною вагомою стабілізуючою ланкою в країні. Знайти нові шляхи для його утвердження та розвитку – це питання майбутнього держави.

Ковельський МВК

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua