Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2008-11-13 13:55 | Чернігів
Міський голова підтримав акцію "Гуртом допоможемо"

Чернігівський міський голова Олександр Соколов підтримав благодійну акцію "Гуртом допоможемо" та закликав чернігівців приєднатися до ініціативи журналістів, повідомляє "Чернігівський монітор".



На переконання О.Соколова, благодійність – це внутрішня потреба допомогти іншій людині, котрій така підтримка вкрай необхідна, це внутрішнє благородство.



"Я взяв участь у благодійному марафоні "Гуртом допоможемо". Вважаю, що ініціатива журналістів має підтримку серед жителів міста і сподіваюся, що працівники Чернігівської міської ради теж приєднаються до акції", - наголосив міський голова.



Чернігівський тижневик "7 дней" проводить із 1 жовтня до 19 листопада семитижневий благодійний марафон "Гуртом допоможемо".



Редакція газети оголосила про збір коштів для придбання дороговартісної апаратури для відділення інтенсивної терапії інфекційних хворих Чернігівської обласної дитячої лікарні.



Головний редактор Любов Авраменко зазначила, що до благодійної акції для лікарні підштовхнули журналістські матеріали. Крім того, окремі працівники редакції лікували у відділенні своїх дітей, тому особисто знають про стан справ. Журналісти разом із лікарями склали список найнеобхіднішого медичного обладнання та оголосили благодійний марафон, тривалістю 7 тижнів.



"Найприємніше, що на нашу пропозицію відгукнулися чимало чернігівців, навіть пенсіонери, мами з дітьми. Люди перераховують гроші, приходять до редакції, проте лікарні ще потрібні кошти, а до кінця марафону залишилося тільки 10 днів", - говорить Любов Авраменко.





Mobus.com

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua