Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2008-01-23 16:37 | Хмільник
Міжнародне співробітництво

15 січня, вперше в цьому році,  у місті Хмільнику з офіційним візитом перебував Генеральний Консул Республіки Польща Гжегож Опалінські.


За добрим українським звичаєм представники громади міста зустріли високоповажного гостя з хлібом-сіллю.


Під час його зустрічі з міським головою Володимиром Мельничуком були обговорені питання подальшого міжнародного співробітництва міста-курорту з територіальними громадами та неурядовими організаціями Республіки Польща, в тому числі і щодо залучення фінансових ресурсів для підтримки взаємовигідних партнерських відносин та потреб територіальної громади Хмільника, фінансової підтримки міської спілки поляків ім. В.Реймонта в облаштуванні опалення приміщення недільної школи тощо.


Крім цього, у ході перемовин пан Консул повідомив про започаткування у 2008 році програми фінансової підтримки партнерських міст України та Республіки Польща, фінансування якої відбуватиметься у рамках програми „ЄС – політика добросусідства”, та висловив запевнення про те, що наше місто має усі перспективи бути учасником такої програми.


По завершенні зустрічі Г.Опалінські зробив запис у Книзі Почесних гостей міста та отримав від міського голови в подарунок книгу „Відомі поляки в історії Вінниччини”, яка нещодавно вийшла з друку накладом всього в 500 примірників.


Перебуваючи в місті, Генеральний Консул побував також у костелі, названому на честь Святої Трійці та вручив подарунки дітям, які відвідують недільну школу, що діє при спілці поляків ім..В.Реймонта.


Сектор з питань внутрішньої політики


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua