Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2008-01-18 18:36 | Пирятин
Співпраця районної ради з Пирятинським осередком Міжнародної громадської організації "Полтавське земляцтво"

Питання охорони здоров’я, раціональне використання земельних ресурсів та залучення інвестицій – найбільш актуальні для Пирятинського району, тому районна рада приділяє їм значну увагу.


В грудні на Пирятинщині побувала наша землячка Віра Сирота, яка вже відома пирятинцям своєю меценатською  діяльністю, а віднедавна вона очолила с творений у Києві Пирятинський осередок Міжнародної громадської організації "Полтавське земляцтво" та Сергій Сирота, який є головним редактором видавництва "Просвіта" .


У рамках відвідання земляками району, голова Пирятинської районної ради Олексій Рябоконь ініціював проведення "круглого столу" в якому взяли участь гості, голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та розвитку малого і середнього бізнесу Микола Купріян, начальник районного відділу земельних ресурсів Михайло Олішевець, головний лікар Пирятинської ЦРЛ Олександр Гаркавенко. На зустрічі були обговорені напрямки співпраці районної ради із земляками пирятинцями, зокрема, стосовно залучення у район реальних, серйозних та відповідальних інвесторів, які вже зарекомендували себе на високому рівні у бізнесовій сфері.


Районна рада, як наголосив Олексій Рябоконь, звичайно не сидить склавши руки по залученню позабюджетних коштів, співпрацює з різними Фондами, шукає інші джерела фінансування.


Віра Сирота взяла на замітку проблеми, які існують на її малій батьківщині та пообіцяла, по можливості, посприяти у їх вирішенні.


 

Пирятинська районна рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua