Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2008-01-18 18:03 | Чернігів
Черга на системи управління росте!
Двадцять чотири підприємства області отримали сертифікати на систему управління якістю ISO 9001-2001 у державному підприємстві "Чернігівстандартметрологія" протягом 2007 року.

Про це повідомила начальник відділу систем управління підприємства Тетяна Рудик.

"Щороку зростає кількість підприємств, які переконуються у необхідності систем управління та впроваджують їх", - пояснила вона.
Якщо у 2006 році ДП "Чернігівстандартметрологія" видало сертифікати відповідності на систему управління якістю 15 підприємствам області, то у 2007 – їх було 24.

Так само зростає і кількість виробників, що впровадили систему управління безпечністю харчових продуктів. У 2006 році на підприємствах Чернігівщини з’явилося 2 системи НАССР*, у 2007 – 5.
"Фахівці ДП "Чернігівстандартметрологія" працюють і на закордонних підприємствах", - додала Тетяна Рудик.

Протягом 2007 року спеціалісти з Чернігова виконували роботи із сертифікації трьох систем управління якістю та двох систем НАССР за кордоном.

Такий великий інтерес до впровадження систем Тетяна Рудик пояснює доведеною ефективністю систем управління.
Наразі на сайті ДП "Чернігівстандартметрологія" http://www.cherncsm.com.ua триває опитування підприємств, що впровадили системи управління.

Переважна більшість відповідей свідчить, що підприємства відчули позитивний вплив систем. Вони покращили конкурентоспроможність підприємства, оптимізували прийняття управлінських та виробничих рішень, допомогли розширити ринки збуту, реалізацію продукції.
"Майже всі переможці Всеукраїнського конкурсу "100 кращих товарів України" мають сертифіковані системи управління. Це ще раз доводить – впровадження ISO 9001-2001 допомагає підвищити якість продукції", - відзначила Тетяна Рудик.

Довідка: ДП "Чернігівстандартметрологія" займається впровадженням та сертифікацією систем управління із 2001 року.
*англійська абревіатура HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) читається українською та російською мовами, як „хассп” і означає систему аналізу ризику та контролю критичних точок.

Прес-служба ДП "Чернігівстандартметрологія"
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua