Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2007-12-20 16:20 | Миргород
Свято вручення паспортів

Минулого понеділка в актовій залі Центру естетичного виховання відбулося вручення паспортів учням загальноосвітніх шкіл міста. Усього повноправними громадянами України того дня стало 70 юнаків і дівчат. Під час урочистостей від імені своїх ровесників учень 11-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Панаса Мирного №1 Владислав Кобзуненко дав клятву не зрадити Вітчизну своїми необдуманими вчинками та бути гідними високого звання - гро­ма­дянин України.Зі словами привітання до юнаків та дівчат звернулися міський голова О.Б.Паутов, начальник відділу освіти Миргородської міської ради С.Г.Мовчан та начальник паспортного відділення Миргородського міськрайвідділу міліції М.К.Литвишко, які говорили про значимість цього моменту у житті кожного з присутніх тут старшокласників та відповідальність, яка лягає на них перед Батьківщиною.Під час урочистого вручення паспортів, яке провели міський голова О.Б.Паутов, начальник Миргородського МВ (з обслуговування м. Миргорода та Миргородського району) УМВС України в Полтавській області, підполковник міліції В.І.Гунька та начальник відділу ГІРФО УМВС України в Полтавській області, майор міліції Р.М.Бурнаховський, юні миргородці отримали на згадку про цей незабутній день пода­рунки від міської ради.


Хай же свято – становлення громадянської зрілості – назавжди залишиться в пам’яті цих юнаків та дівчат та спонукає їх до великих звершень в ім’я рідної Вітчизни.


Ольга Черкаська

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua