Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2007-12-07 18:32 | Фастів
Конкурс «Соціальна реклама очима дітей»

29 листопада у м. Фастів у Палаці культури в рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом було проведено конкурс соціальної реклами «Соціальна реклама очима дітей», ініційований Фастівським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Організаторами конкурсу виступили Фастівський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділ культури та управління освіти Фастівського міськвиконкому.


У конкурсі взяли участь творчі групи учнів ЗОШ І-ІІІ №1,2,3,4,5, які представили свої театральні вистави соціального змісту рекламного характеру.


Учнівськими колективами ЗОШ І-ІІІ ст.№1 у театралізованому дійстві «Прокляття століття – це поспіх», ЗОШ І-ІІІ ст.№3 «СНІД – проблема людства» та ЗОШ І-ІІІ ст.№5 в усному журналі «Пам’ятай про СНІД» було висвітлено причини поширення ВІЛ-інфекції та СНІДу, прозвучали заклики до збереження найціннішого скарбу кожної людини – здоров'я. У своєму виступі «Дія нікотину на організм людини» учні ЗОШ І-ІІІ ст.№4 ще раз загострили увагу на питанні профілактики шкідливих звичок серед молоді. У виступі «Вони не «прибульці» учнівський колектив ЗОШ І-ІІІ ст.№2 акцентував увагу на впливі сім'ї на формування шкідливих звичок у підростаючого покоління.


Засідання комісії міськвиконкому з питань своєчасної сплати податків, інших обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів, погашення заборгованості з виплати заробітної плати, інших соціальних виплат.Фастівський міськвиконком

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua