Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2007-07-16 17:24 | Бердичів
Міжвідомча нарада
16 липня 2007 року відбулась чергова міжвідомча нарада, яку провів міський голова В.К.Мазур. На нараді були присутні: заступники міського голови, працівники виконкому, керівники комунальних підприємств, начальники окремих силових структур, представники політичних і громадських організацій, засоби масової інформації.
Першим питанням порядку денного було: розрахунки за енергоносії.

Міським головою було дано доручення до кінця тижня показати заборгованість населення в розрізі кожного будинку, після чого буде проведено окреме засідання з даного питання та накреслено шляхи його вирішення.

З питання реконструкції об’єктів навчальних закладів звітував заступник міського голови І.О.Демусь. Він зазначив, що найближчим часом буде завершено будівельні роботи загальноосвітньої школи №6 та планується заміна блоків у дитячих садочках №№25, 28.

Незабаром буде проведено перевірку щодо дотримання наявності дозвільних документів у суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють господарську діяльність, пов'язану з наданням послуг з перевезення пасажирів та їх багажу на таксі.

В ході наради вирішено низку соціально значимих питань, які турбують жителів міста, міським головою В.К.Мазуром дано доручення відповідальним особам для реалізації піднятих питань. За результатами зустрічі складено оперативний план з конкретними виконавцями та строками виконань.

Бердичівський міськвиконком
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua