Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2007-07-05 10:30 | Біла Церква
Літня школа для освітян з питань європейської і євроатлантичної інтеграції
2-7 липня у Білій Церкві (Київська обл.) проходить перша в Україні Літня школа для освітян з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Проведення Літньої школи ініційоване Асоціацією керівників шкіл України за сприяння Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України, Міністерства закордонних справ України. Захід відбувається за підтримки МФ „Відродження” та Фундації ім. Стефана Баторія, Посольства Республіки Польща в Україні, Посольства Словацької Республіки в Україні, Громадської ліги Україна — НАТО.

Мета Літньої школи — розробка і обговорення, аналіз та подальше врахування в методичних і навчальних працях, посібниках та підручниках позитивного досвіду, актуальних проблем управління школою та освітою, можливостей формування навчальними засобами зацікавленого і свідомого ставлення до інтеграційних питань.

Учасниками Літньої школи є понад 100 працівників освітньої сфери — директори і вчителі шкіл, проректори, викладачі ВУЗів та методисти інститутів післядипломної освіти і науково-методичних центрів України.

У рамках програми заходів Літньої школи передбачаються виступи відомих фахівців, представників державних установ, дипломатів, які візьмуть участь у дискусіях, презентаціях публікацій і матеріалів, семінарах та інших формах інтерактивного спілкування.

У роботі Літньої школи взяв участь Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, доктор економіки, професор Національної академії управління. Він виступив із доповіддю „Євроатлантична інтеграція України” під час пленарного засідання 4 липня 2007 року.

У своєму виступі Олег Соскін наголосив на необхідності якомога швидшого приєднання України до Плану дій щодо набуття членства в НАТО. На його думку, Прем’єр-міністр України повинен подати заявку на вступ до НАТО до кінця 2007 року. Окрім того, директор Інституту трансформації суспільства обґрунтував нагальність формування в регіонах України Центрів євроатлантичної інтеграції.

Олег Соскін також провів практикум з керівниками шкіл та ВУЗів на тему: „Впровадження євроатлантичної тематики в учбовий процес середніх та вищих навчальних закладів”.

Усім учасникам Літньої школи були презентовані тематичні номери науково-аналітичного журналу „Економічний часопис-ХХІ”, присвячені питанням євроатлантичної та європейської інтеграції України.

Прес-служба
Інституту трансформації суспільства
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua