Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2007-05-11 19:45 | Бердичів
У Бердичеві побільшало Почесних громадян
Цими днями у Бердичеві стало на одного Почесного громадянина більше. Такої високої відзнаки удостоєний ветеран Великої Вітчизняної війни Антон Савович Ткачук.

Люди старшого покоління добре пам’ятають цю людину – багаторічного керівника Бердичівської швейної фабрики, який розпочинав свою роботу на цьому підприємстві у 1951 році бухгалтером. А до цього була війна, яку Антон Савович пройшов з перших і до останніх днів. Досягнення Антона Ткачука більш, ніж значні. За словами теперішнього очільника цього підприємства Г. Лінчика, методика виготовлення продукції, контроль за дотриманням її якості був започаткований Антоном Савовичем, використовується й донині. Саме під керівництвом Ткачука швейна фабрика здобула славу лідера легкої промисловості України, неодноразово ставала переможцем соціалістичних змагань, а Антон Савович за свої заслуги ще раніше був удостоєний Орденом Трудового Червоного прапора. Після виходу на пенсію у 1991 році він почав організовувати ярмарки під егідою „Шкіроб’єднання імені Ілліча” і займався цією справою до 2000 року. І нині у свої 85 років Антон Савович не сидить склавши руки, а активно займається городнім господарством. Достойний приклад для наслідування! Така людина, безперечно, гідна бути почесним громадянином свого рідного міста, у розбудову якого він вклав так багато.

Бердичівський міськвиконком
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua