Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2007-04-13 16:56 | Сміла
Створено територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян
У невеличкому будиночку на пагорбі по вул. Свердлова, 72 створено територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян при управлінні праці та соціального захисту населення, директором якого є Безпалова Н.В.

У вересні 2006 року при терцентрі було створено два нових відділення соціально-побутової та медико-соціальної реабілітації, де щоденно отримують різні види допомоги до 70 осіб пенсійного віку та інваліди. Крім того регулярно проводяться масові заходи для відвідувачів з нагоди державних і релігійних свят. Так 10 квітня пройшло святкування Великодня. Пасхальні дари для відвідувачів відділення і учасників Великодніх зустрічей передала Свято Покровська церква. Святкуючи Світле Христове Воскресіння відвідувачі влаштували концерт. Бурхливими оплесками вони зустрічали своїх колег-аматорів.

Відвідувачі з задоволенням приходять до затишного будинку на пагорбі, у якому можна провести дозвілля, дізнатися щось для себе нове, поспілкуватися з друзями, скористатись послугами бібліотеки, перукарні, швейної майстерні (відремонтувати одяг або пошити новий за низькими цінами), в разі потреби отримати допомогу лікарів-фахівців, медичної сестри, пройти курс масажу.

Управління праці та соціального захисту населення
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua