Українські міста в Інтернеті
2007-04-05 15:30 | Прилуки
Змагаються юні автомоделісти
28 березня у приміщенні гімназії №5 пройшли традиційні двадцять сьомі міські змагання школярів з автомодельного спорту, у яких взяли участь 33 спортсмени з одинадцяти шкіл та гімназій Прилук.

Особисто-командна першість була розіграна у наступних класах моделей: контурна модель автомобіля з гумовим двигуном, контурна модель автомобіля з електродвигуном, контурна експериментальна модель автомобіля.

Перше місце у командному заліку виборола школа №14, друге - школа №10, третє - школа №3.

В особистому заліку у класі моделей з гумовим двигуном перше місце виборов Ярослав Пожарський (школа №10), друге – Роман Зубко (школа №14), третє – Андрій Поліщук (школа №3). У класі моделей з електродвигуном перемога дісталася Андрію Черепу (школа №6), на другому місці – Олександр Моцак (школа №14), на третьому – Костянтин Борисенко (школа №10). У класі експериментальних моделей перше місце завоював Олексій Катюха (школа №14), другим був Роман Федорченко (школа №14), третім – Микола Тепляков (школа №3).

Команди-переможниці нагороджені грамотами управління освіти, а переможці в особистому заліку - його дипломами.
Ігор Нагорний, методист Центру науково-технічної творчості молоді.