Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2007-03-12 12:54 | Прилуки
Привітання міського голови
Дорогі прилучанки!

Ось ми й вибралися із зими – справжньої і несправжньої, холодної і не дуже. Та весняне сонце уже лоскоче очі, а душа набирається щемливої ніжності. Бо на порозі – жіноче свято 8 Березня. Святі у праці й болях наші матері! Ви віддаєте нам, своїм дітям, молодість і силу. Ще й вірність передаєте у спадок.

Ви просите у зоряного піднебесся для нас кращої і світлішої долі. Рідна мати і рідна Україна – два крила незгасної любові. Помолімося за них, «мов перед образом святим тієї матері святої, що в мир наш Бога принесла». Це – з Кобзаря. А сучасний світ вшановує жінку, як весняну квітку, що радує серце після зимових морозів.

Тож роботящі й невтомні прилучанки, турботливі та люблячі дружини, сестри, бабусі, незрадливі доньки й кохані, спасибі, що ви є у нашому житті; що робите його теплішим, дім – затишнішим, сім’ю – щасли-вішою. Ваші будні так рідко переходять у свята. Але сьогодні саме така мить.

Нехай обминають вас труднощі і незгоди, а роки не крадуть вашої вроди, нехай легко працюється і без печалі живеться, хай у ваших оселях лише добро ведеться. Здоров’я вам міцного, достатку, злагоди, благополуччя, високих і чистих почуттів! Сьогодні ми, чоловіки, - сиві і юні - засвітимось перед вами душею: праведно й щиро, як на сповіді!

Юрій БЕРКУТ, міський голова.

«За матеріалами щотижневої
інформаційно-політичної газети «В двух словах»

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua