Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2007-03-05 14:51 | Прилуки
Прилучани сплатять штрафи за неналежну якість своєї продукції
Про це повідомив заступник генерального директора з державного нагляду ДП "Чернігівстандартметрологія" Ігор Анищенко.

"Фахівці державного нагляду провели перевірку на прилуцьких підприємствах – виробниках ковбас і м’ясних консервів", - сказав він.

Спільне для обох порушення – маркування виробів не відповідає вимогам нормативної документації. На етикетках виробники не вказували номер партії, повну адресу підприємства і умови зберігання продукту.

Ці дані необхідні для забезпечення прав споживачів на повну і об’єктивну інформацію про продукт харчування. Фахівці також виявили порушення технології виготовлення і якості виробів.

Зокрема, в одній із партій консервів м’ясо було надто солоним. А ковбаса варено-копчена "Московська популярна" – недосушеною, через що мала рихлу консистенцію і підвищений вміст вологи. За результатами перевірки підприємства сплатять штрафи – 25% від вартості реалізованої продукції, яка не відповідає вимогам нормативної документації.

За матеріалами газети територіальної громади м. Прилуки "Град Прилуки"
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua