Українські міста в Інтернеті
2007-02-15 16:55 | Куп'янськ
Спортивні змагання в Куп'янську
Волейболісти міста включилися в турнір, присвячений 64-річниці звільнення Куп’янська від німецько-фашистських загарбників.

Лідерами після перших турів стали команди “Одісс” та “Медколедж”, наполегливо змагаються за першість “Дрім-Тім”, “Службовець”, “Здорово-1”. Поєдинки відбуваються в спортзалах ЗОШ № 1 та № 6, медичного коледжу.

Майстри настільного тенісу взяли участь у змаганнях в залік чемпіонату спортклубу “Спартак”. Перше місце за командою Куп’янської філії “Харківгаз”, друге – КАТТ, третє – ЗАТ Куп’янський молочноконсервний комбінат. Взяли участь у змаганнях тенісисти спортклубу “Спартак”, Куп’янського лісгоспу, підприємства тепломереж. У груповому заліку трійки призерів склали С.Єгоров, Ю.Діниш, Ю.Горленко у першій групі, Г.Заммлер, І.Прасолов, А.Мороз – у другій.

Підводній ловлі риби присвячувались змагання 10 лютого на Сеньківському водосховищі, в залік першості спортклубу “Спартак”. Команда ДП Куп’янського лісгоспу зайняла 1 місце, спортклубу “Спартак” — друге, ЗАТ КМКК – третє. Д. Моєсеєв, О. Коновалов, В.Ковтун посіли відповідно перші три місця.