Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2006-11-17 10:42 | Прилуцький район
У постійних комісіях районної ради
Як залучити кошти на розвиток інфраструктури району
Про це йшлось днями на засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, зайнятості населення та інвестиційної діяльності, де обговорено проекти регуляторного акту «Порядок визначення розміру залучення коштів на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Прилуцького району» і аналізу регуляторного впливу.

Розмова вийшла принциповою, жаркою і довготривалою, окремі депутати доводили необхідність і правомірність даного регуляторного акту, важливість його прийняття для вирішення назрілих проблем району, інші висловлювали свої конкретні пропозиції, зауваження та застереження. Були також нарікання на те, що депутати мали недостатньо часу для ознайомлення з таким важливим документом, адже він серйозно зачіпає відносини в громаді району.

Більшістю голосів усе ж прийнято рекомендації щодо оприлюднення регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу в газеті «Прилуччина» – з метою ознайомлення населення і потенційних інвесторів, внесення змін та доповнень.

Комісія також позитивно розглянула питання про внесення змін до річних призначень відділу культури та туризму, управління праці та соціального захисту населення.
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua