Українські міста в Інтернеті
2006-11-09 16:48 | Куп'янський район
Спортивні новини
31 жовтня відбулася товариська зустріч з футболу між командами с.Курилівка та с.Подоли, яка закінчилася з результатом 5 : 5.
1 листопада в змаганнях на „ Супер Кубок ” з футболу перемогла команда с.Петропавлівки у команди с. Подоли з рахунком 11 : 3.
З 30 жовтня по 3 листопада в м. Харкові проходив ХУІ традиційний турнір з шахів „ Золота осінь”. У турнірі взяли участь 10 спортсменок (дівчатка 1994 року народження і молодші за віком). Учениці шахового відділення Куп’янської районної ДЮСШ Стебенькова Аріна набрала 6,5 очок і зайняла ІІІ призове місце, виконавши ІІ спортивний розряд, а Дерев’янко Аліна за підсумками змагань посіла 8 місце.
На чемпіонаті області з шашок, який відбувся 4 - 5 листопада в м. Харкові, збірна команда Куп’янської районної ДЮСШ зіграла наступним чином: