Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2006-09-08 14:47 | Прилуки
Наш земляк став чемпіоном світу з фрі-файту
У Португалії пройшов перший чемпіонат світу з українського виду єдиноборств - фрі-файту. Про це повідомила прес-служба міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту.

Першим українським чемпіоном світу з фрі-файту став наш земляк Роман Потапов вагової категорії 83 кг. У фіналі він здолав Френка Різзо з Монако.

Срібними призерами стали Володимир Папуша (Полтавська область) - 73 кг, Володимир Шемаров (Полтавська область) - 93 кг, і Сергій Даниш (Київська область) - понад 93 кг.

У змаганнях, які проходили в м. Візеу, брали участь спортсмени 23 країн з Європи, Азії, Південної та Північної Америки, Африки.

Варто підкреслити, що фрі-файт – цілком український вид.

П'ять років тому в столичному Палаці спорту відбулася його презентація.

Три роки тому пройшов перший міжнародний турнір з фрі-файту.

Торік у Києві пройшли фінальні бої за Кубок Європи, і от, нарешті, чемпіонат світу.

Головним організатором цих подій стало об'єднання «Пересвет», куди входять Міжнародна федерація бойових мистецтв «Фрі-файт», Всеукраїнська федерація фрі-файту та контактних єдиноборств за активного сприяння міністерства України у справах сім'ї, молоді й спорту.

Главред
31.08.2006 року
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua