Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2006-07-07 16:50 | Коростень
Звітували керівники комунальних служб
На розширеній апаратній нараді у міськвиконкомі, якою розпочався цей тиждень, звітували керівники трьох комунальних підприємств: «Водоканал» Олексій Чиркін, „Коростеньтеплозабезпечення” Тетяна Барановська та міської шляховоексплуатаційної дільниці Микола Ходаківський. Вони розповіли присутнім про роботу очолюваних підприємств за січень-червень 2006 р., проблеми, з якими їм доводиться стикатися у повсякденній діяльності, а також про підготовку їх до роботи в зимовий період

Міський голова Володимир Москаленко звернув увагу відповідальних осіб на незадовільне виконання програми „Квіти” та санітарний стан міста. „Чомусь вся Польща, де побувала нещодавно коростенська делегація, - сказав він, - квітує! Чому в Ізраїлі, де одне каміння і спека, умудряються вирощувати дерева і гарні квіти, а ми у Коростені не можемо добитися, щоб біля кожного дому, кожної установи були клумби, щоб квіти прикрашали балкони хоча б на центральних вулицях? Невже у нас немає елементарного почуття естетики і потягу до краси?”

Поінформував Володимир Васильович присутніх і про нові призначення. Так, на посаду начальника новоствореного відділу земельних ресурсів міськвиконкому на конкурсній основі прийнята Світлана Юшкевич, яка у свій час працювала заступником начальника Коростенської об’єднаної державної податкової інспекції.

„Отож, - наголосив міський голова, - прошу не плутати – зараз є відділ земельних ресурсів міськвиконкому, який займатиметься питаннями землі комунальної власності, а є відділ земельних ресурсів Держкомзему, сфера діяльності якого – землі державні. Один відділ очолює Світлана Юшкевич, другий – Раїса Вигівська.”
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua