Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2006-07-03 17:25 | Прилуки
„Прилуки” в акваторії Чорного моря
Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Петро Клим очолив делегацію міста, яка відвідала підшефний ракетний катер „Прилуки”. Делегація також взяла участь в урочистостях з нагоди 14-ї річниці Військово-Морських Сил України.

Особовому складу ракетоносця, який несе бойове чергування в акваторії Чорного моря з перших днів утворення Військово-Морських Сил України і який неодноразово виходив переможцем у ході військово-морських навчань, передали вітальну адресу міського голови Юрія Беркута. Він висловив впевненість , що особовий склад катера, який носить славне ім’я древнього і вічно юного міста над Удаєм, як і в попередні роки, підтримуватиме високу бойову готовність ракетного катера „Прилуки” і примножуватиме славні бойові традиції флоту. Від імені міської ради та виконавчого комітету Юрій Беркут подякував офіцерам і матросам ракетоносця за сумлінну працю в ім’я збереження незалежності України.

Прилучани поїхали на катер із вагомим багажем від промислових підприємств та бізнесменів міста. У ньому – продукти харчування, фарба, робочі костюми, інструменти, музичний центр, комп’ютерні аксесуари, канцтовари, засоби гігієни, інші потрібні морякам речі.

Міська делегація передала землякам - прилучанам Юрію Волкову та Богдану Гапону , які служать на катері , посилки від батьків.

Микола Гринь, радник міського
голови з питань взаємодії зі ЗМІ.
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua