Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2006-06-20 15:59 | Луганськ
Луганчан закликають судитися з міськводоканалом
Луганчан закликають судитися з міськводоканалом
Мер Луганська Сергій Кравчено вважає, що луганчани повинні подати до суду на ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" і міськводоканал.
Про це він заявив сьогодні в інтерв'ю.

За його словами, люди не винуваті в конфлікті, що виник між луганським енергооб'єднанням і водопостачальними підприємствами. Мер відзначив, що луганчани, які справно платять за електроенергію, не повинні страждати від раптових відключень і мають повне право подати до суду, передає «Інтерфакс-Україна».

"Міський виконком не укладав з цими підприємствами ніяких угод, тому не може через суд вплинути на них. Тому луганчани самі повинні подавати до суду", - підкреслив С.Кравченко.

Як повідомлялося, ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" подало до суду на Національну комісію регулювання електроенергетики. Заборгованість перед оптовим постачальником у енергокомпанії склалася через низькі розрахунки споживачів. Так, водопостачальні підприємства Луганської області винні за спожиту електроенергію понад 190 млн. грн., теплопостачальні - майже 59 млн. грн.

«ForUm»© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua