Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2019-07-10 14:07 | Пирятин
Розпорядження Пирятинської районної ради

 ПИРЯТИНСЬКА   РАЙОННА   РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
 
 
10  липня 2019  року                                                                                            №  42

Про скликання сорокової
позачергової сесії районної ради
сьомого скликання

І. Відповідно до ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати  сорокову позачергову сесію районної ради сьомого скликання 11 липня 2019 року о 09:00 в приміщенні районної ради (м. Пирятин, вул. Соборна, 42).

ІІ. На розгляд сесії внести питання:

1.         Про внесення змін до районних цільових програм.

2.         Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік.

3.         Про затвердження Положення по попередньому розгляду матеріалів для надання разової благодійної грошової допомоги хворим громадянам району в новій редакції.

4.         Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального підприємства "Пирятинська центральна районна лікарня" Пирятинської районної ради в новій редакції.

5.         Про внесення змін до фінансового плану комунального підприємства "Пирятинська центральна районна лікарня" Пирятинської районної ради на 2019 рік.

6.         Про Положення про комісію з формування списків присяжних та народних засідателів Пирятинського районного суду Полтавської області в новій редакції.

7.         Про внесення змін до списку присяжних Пирятинського районного суду Полтавської області.

8.         Про надання дозволу КП "Пирятинська центральна районна лікарня"  Пирятинської районної ради на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад району.

9.         Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

10.    Про підтримку Звернення депутатів Гадяцької районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України.

11.    Про дострокове припинення повноважень заступника голови районної ради.

III. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, сільських голів, представників засобів масової інформації.
        
 
            Голова
            районної ради                                                                                С.Г. Пазюк
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua