Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2019-04-03 18:16 | Новоград-Волинський
Відбулося засідання комісії з питань надання соціальних допомог і виплат

3 квітня 2019 року під головуванням директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілії Хрущ відбулося засідання комісії з питань надання соціальних допомог і виплат.

В ході засідання комісією було розглянуто 34 заяви про отримання разової грошової допомоги на дороговартісне лікування, у зв’язку із складними життєвими обставинами, від учасників АТО і ОСС.

За результатами розгляду заяв комісією прийнято відповідні рішення враховуючи матеріальне становище сім'ї, складність лікування та його вартість на підставі наданих заявниками підтверджуючих документі та згідно актів обстеження матеріально-побутових умов проживання.

Абсолютну більшість заяв було розглянуто позитивно та запропоновано надати разову грошову допомогу у визначених сумах залежно від підстав звернень.

Пропозиції комісії про надання громадянам разової грошової допомоги будуть винесені на розгляд чергового засідання виконавчого комітету міської ради.


 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua