Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2019-04-03 17:51 | Новоград-Волинський
У Новоград-Волинській міській раді оголосили результати конкурсу на заміщення вакантних посад

3-го квітня 2019 року у конференц-залі міської ради відбулося друге засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад: головного спеціаліста служби у справах дітей управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради і головного спеціаліста управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

Відтак, засідання проходило під головуванням голови конкурсної комісії, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького, який оголосив результати проведеного напередодні письмового іспиту.

Знання кандидатів оцінювались за п’ятибальною системою, максимальна кількість балів – 25.

Отож, найбільшу кількість балів отримали:

Лісова Світлана Сергіївна, яка претендувала на посаду головного спеціаліста служби у справах дітей управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, - 17 балів.

Чайковська Яна Олегівна, яка претендувала на посаду головного спеціаліста управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, - 18 балів.

Членами конкурсної комісії рекомендовано міському голові Віктору Весельському дані кандидатури для проведення співбесіди на вищезазначені посади.
Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua