Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-12-17 17:23 | Новоград-Волинський
Урочистості з нагоди 20-річчя від дня створення спортивно-оздоровчого клубу «СІЧ»

15 грудня 2018 року у великій концертній залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки відбувся урочистий захід з нагоди 20-річчя з дня створення спортивно-оздоровчого клубу «СІЧ».

Участь в урочистостях взяли: заступник міського голови Оксана Гвозденко та заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Сорока, які вручили спортсменам Почесні грамоти міської ради та Подяки міського голови.

Цього дня Почесними грамотами міської ради були відзначені Береговий Роман та Загривий Максим.

Подяками міського голови відзначили: Корнійчука Петра Петровича – президента Молодіжного спортивно-оздоровчого клубу «СІЧ» за значний особистий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного руху, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 20-річчя від дня створення спортивно-оздоровчого клубу «СІЧ», а також вихованців клубу: Алексеєнко Артема, Андреєва Дмитра, Ганношина Нікіту, Гарбовську Ірину, Дмитерчука Олександра, Карпишину Аліну, Коваля Дмитра, Карплюк Анну, Ольшанського Владислава, Пастухову Марію, Сімончук Анастасію, Тростенюка Олексія, Юрчук Ольгу.

За значний особистий внесок у популяризацію фізкультурно-спортивного руху в місті та з нагоди 20-річчя від дня створення спортивно-оздоровчого клубу «СІЧ» також відзначено: родину Карплюків Юрія і Людмилу та родину Пастухових Сергія та Тетяну.

Художніми номерами родину клубу «СІЧ» вітали: Сергій Руденко, народний хореографічний ансамбль "Веселка", хореографічний ансамбль естрадного танцю "Модерн" та учениці Ліцею № 11 Анастасія Борисюк і Анастасія Котвицька.
Управління у справах сім’ї, 
молоді, фізичної культури 
та спорту міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua