Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-12-12 18:22 | Новоград-Волинський
В рамках Всеукраїнського тижня права відбулася зустріч з молоддю, яка перебуває у конфлікті з Законом

10 грудня 2018 року в місті та по всій Україні розпочався Всеукраїнський тиждень права,  метою якого є  ознайомлення молоді та усіх громадян із базовими знаннями про свої права та вміти використовувати їх на практиці. В рамках тижня права, на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  12 грудня  відбулася зустріч з молоддю, яка перебуває у конфлікті з Законом. До участі були запрошені представники наших соціальних партнерів: заступник начальника Новоград-Волинського МРВ філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області Людмила Карплюк, інтергратор Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Колесник, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Новоград-Волинського міського центру зайнятості Людмила Ящук та провідний фахівець цього ж відділу Ольга Кошаєва.

З привітальним словом до учасників заходу звернулася Антоніна Лапинська, яка розповіла про мету зустрічі та представила присутнім соціальних партнерів. Потому слово взяла інтегратор Центру БВПД Ірина Колесник, яка представила присутнім інформаційні буклети про права людини та розповіла про гострі юридичні проблеми, які є найпоширенішими в Україні. Представники МЦЗ підготували інформацію по актуальним вакансіям, яких зараз налічується близько 500. Людмила Ящук ознайомила присутніх з інтернет-ресурсом «PROMOTHEUS», який містить масу безкоштовних онлайн-курсів, а Ольга Кошаєва, в свою чергу, розповіла про можливості стаціонарного навчання та отримання ваучера на навчання.   Провідний фахівець із соціальної роботи Оксана Бугаревич розповіла про спектр послуг, які надає Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Варто зазначити, що  зустріч пройшла в дружній атмосфері та підняті питання викликали жваве обговорення серед присутніх. Всі учасники зустрічі отримали інформаційні буклети з зазначенням адрес установ, які захищають права людини.
Директор Новоград-Волинського міського

центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді                                               Антоніна Лапинська
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua