Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-11-21 17:17 | Новоград-Волинський
Відкритий діалог у Всесвітній день дитини

20 листопада 2018 року у Всесвітній день дитини, день світового братерства і взаєморозуміння дітей, підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі, на базі Новоград-Волинського міського інклюзивно-ресурсного центру пройшов відкритий діалог «Особлива дитина – зона особливої уваги» за участю асистентів вчителів та вчителів, які працюють в інклюзивних класах з дітьми з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти міста. Учасники діалогу висловлювали своє розуміння дитини з особливими освітніми потребами, інклюзивної освіти, розмірковували про місію асистента вчителя в роботі з особливою дитиною.

Під час практичної частини заходу, учасники, утворивши три групи,  висловили своє бачення: яким має бути асистент вчителя для дитини з ООП, яким має бути асистент вчителя для вчителя в інклюзивному класі, яким має бути асистент вчителя для батьків дитини з ООП.

Директор ІРЦ Борис Н.П. ознайомила учасників діалогу з організацією роботи установи, подякувала за активну участь в заході та побажала здоров’я, подальшої співпраці на користь дітей з особливими освітніми потребами. Адже завдяки освітній реформі, невід’ємною частиною якої є інклюзивна складова, змінюється ментальність суспільства, нашої громади.

На завершення заходу, всі присутні написали щирі побажання особливим дітям, які розмістили на умовному дереві, яке виконує побажання та прийняли участь в анкетному опитуванні. Діалог був наповнений щирою людською добротою, турботою і великою любов’ю до дитини.

Захід пройшов в рамках роботи освітянського методичного коворкінгу «Технології в сучасній освіті».

Сьогодні в закладах загальної середньої освіти міста функціонує 21 клас з інклюзивним навчанням, де навчається 29 дітей з особливими освітніми потребами, працює 21 асистент вчителя. Під час діалогу відзначено роботу адміністрацій освітніх закладів, які активно працюють задля задоволення потреб особливих дітей в умовах інклюзивного навчання в освітньому процесі, підтримці батьків.Інклюзивно-ресурсний центр міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua