Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-11-19 11:56 | Новоград-Волинський
Робочі зустрічі та наради в.о. міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (12 - 16 листопада 2018 року)

Відповідно до розпорядження міського голови (№424(к) від 01.11.2018 року та №431(к) від 06.11.2018 року) протягом тижня перший заступник міського голови Сергій Колотов виконував обов’язки міського голови.

У понеділок, 12 листопада, під головуванням в.о. міського голови Сергія Колотова відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради. 

У другій половині дня Сергій Юрійович провів галузеву нараду.

У вівторок, 13 листопада, в.о. міського голови Сергій Колотов провів галузеву нараду з питань у сфері містобудування, архітектури та земельних відносин, муніципальних ініціатив та інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування, транспорту та зв’язку.

Потому, Сергій Юрійович взяв участь у робочій нараді із радником з питань децентралізації Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Романовичем С.С.

У другій половині дня під модеруванням в.о. міського голови Сергія Колотова відбулось громадське обговорення проекту регуляторного акту «Про затвердження регламенту та умов проведення конкурсу на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування».

У середу, 14 листопада, під головуванням в.о. міського голови Сергія Колотова відбулось шістдесяте засідання виконавчого комітету міської ради.

Цього ж дня в.о. міського голови Колотов С.Ю. взяв участь у засіданні робочої групи щодо оптимізації структури (управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради).

Також Сергій Юрійович здійснив виїзне засідання комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок.

У четвер, 15 листопада, в.о. міського голови Сергій Колотов взяв участь у засіданні робочої групи з розроблення проекту Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2019 рік.

У п’ятницю, 16 листопада, Сергій Колотов протягом дня перебував у відрядженні у місті Житомир.


Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua