Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-10-16 12:02 | Новоград-Волинський
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (08-12 жовтня 2018 року)

8 жовтня, у понеділок, під головуванням міського голови Новограда-Волинського Віктора Весельського відбулись оперативна та апаратна наради, участь у яких взяла заступник міського голови Оксана Гвозденко.

Протягом дня Оксана Василівна опрацьовувала матеріали до видання «Звягельського календаря».

9 жовтня, у вівторок, заступник міського голови Оксана Гвозденко була присутня під час І-ІІ етапи конкурсу на заміщення вакантної посади директора Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Житомирської області.

Також протягом дня Оксана Василівна здійснила об’їзд закладів соціальної сфери та освіти міста.

Крім того, заступник міського голови Оксана Гвозденко провела засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості і засідання комісії з призначення населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та надання пільг при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради.

10 жовтня, у середу, заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у засіданні робочої групи з питань оптимізації структури управління освіти і науки міської ради, а також здійснила виїзне засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Крім того, Оксана Василівна здійснила цього дня відрядження до Житомира.

У четвер, 11 жовтня, заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у п’ятдесят дев’ятому засіданні виконавчого комітету міської ради.

Цього ж дня відбулось оголошення результатів конкурсу на заміщення вакантної посади директора Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Житомирської області.

У другій половині дня Оксана Василівна була присутня під час урочистостей та концертної програми Національного президентського оркестру з нагоди Дня захисника України.

12 жовтня, у п’ятницю, відбулась галузева нарада у заступника міського голови Гвозденко О.В. з питань праці та соціального захисту населення, освіти і науки, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, культури і туризму.

Цього ж дня Оксана Василівна здійснила особистий прийом керівників галузей соціального захисту, освіти, культури, фізичної культури та спорту.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua