Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-09-20 17:41 | Новоград-Волинський
Засідання комісії з питань захисту прав дитини

20 вересня 2018 року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії, основним завданням якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, розглянули ряд питань.

До порядку денного засідання були включені наступні питання: про розгляд доручення судді Новоград-Волинського міськрайонного суду про надання висновку доцільності визначення місця проживання з батьком; про розгляд доручення судді Новоград-Волинського міськрайонного суду про усунення перешкод у вихованні дитини; про розгляд заяви щодо призначення опікуном над малолітнім онуком; про розгляд заяви щодо влаштування новонародженого до обласного спеціалізованого будинку дитини Житомирської обласної ради; про виділення путівки для влаштування неповнолітнього в інтернатний заклад системи Міністерства освіти і науки України. По кожному з цих питань були прийняті виважені рішення керуючись інтересами дітей.

Також під час засідання комісії з питань захисту прав дитини заслухали інформацію міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про взяття під соціальний супровід; про продовження перебування під соціальним супроводом; про обставини, що склалися в сім’ї з дітьми; про хід соціального супроводу; про зняття в міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з соціального супроводу, з досягненням позитивного результату; про перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua