Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-09-18 11:28 | Пирятин
З Днем народження, Пирятин! З Днем визволення!

Шановні пирятинці та гості міста!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня міста та 75-ої річниці Дня визволення від фашистських загарбників! Це особливий день, бо іменини рідного міста - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини. Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто - його вулиці, будівлі і сквери, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми із вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував та боронив від ворога. 

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити його історію заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Від щирого серця вітаю всіх пирятинцівіз днем міста та Днем визволення! Від усієї душі бажаю місту динамічного розвитку і процвітання, а  всім мешканцям нашого славетного краю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

З днем народження, Пирятин!

З Днем визволення, рідний краю!
 

З повагою

голова районної ради                                                                      Сергій Пазюк
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua