Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-09-17 17:31 | Новоград-Волинський
17 вересня – День рятівника

Шановні працівники рятувальних служб та цивільного захисту! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня рятівника!

У житті ви обрали одну з найблагородніших професій – захищати й рятувати людей, матеріальні цінності, природні багатства від проявів стихії і техногенних катастроф. Ви цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги. Адже ваша нелегка, нерідко небезпечна служба проходить під гаслом «Запобігти, врятувати, допомогти».

Тож нехай ваша відданість справі, готовність захищати національні багатства, і насамперед здоров’я і життя людей, ніколи не вичерпуються і надихають вас на нові досягнення.

Щиро бажаю вам міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, успішного виконання службових обов’язків! Нехай мир і злагода панують у ваших домівках!


С. Колотов, в.о. міського голови

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua