Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-09-12 17:31 | Новоград-Волинський
Очільник Новограда-Волинського Віктор Весельський провів зустріч з виконавчим директором Асоціації міст України Олександром Слобожаном

11 вересня 2018 року, згідно з розпорядженням міського голови від 07.09.2018 №152, очільник міста Віктор Весельський перебував з робочою поїздкою у місті Києві, де провів зустріч з виконавчим директором Асоціації міст України Олександром Слобожаном.

Як повідомляє Житомирське регіональне відділення Асоціації міст України Новоград-Волинський аби уникнути зупинки Новоград-Волинського водоканалу та позбавлення 50 тис. мешканців міста послуг централізованого водопостачання та водовідведення, очільник Новоград-Волинського «стукає у всі двері». 11 вересня міський голова Віктор Весельський особисто шукав підтримки у вирішенні муніципальної проблеми у виконавчого директора Асоціації міст України Олександра Слобожана.

Через заборгованість КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» перед АТ «Житомиробленерго» містяни можуть залишитись без води. Вирішення проблеми, на думку міського голови В.Весельського, можливе лише за підтримки держави та у відповідності до діючого законодавства, оскільки усі проблеми водоканалу від недофінансування державою різниці у тарифах й заниженій ціні на послуги водопостачання і водовідведення.

Відтак міський голова просить сприяння АМУ у вирішенні питання оплати спожитих підприємством енергоносіїв за рахунок субвенції з державного бюджету на погашення різниці в тарифах, - йдеться у повідомленні Житомирського регіонального відділення Асоціації міст України.
 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua