Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-09-11 17:44 | Новоград-Волинський
Впровадження нової форми організації навчального часу триває

Триместри в школі в 2018-2019 – це відносно нова, досить мало звична нашим дітям форма організації навчального часу. На відміну від звичайної при такій системі час навчання розподіляється рівномірно, тобто ділиться на рівні частини, і проміжки між навчанням і відпочинком практично однакові.

На думку фахівців, така організація навчального процесу допомагає правильно розподілити навантаження на школярів, не викликаючи перевтому навіть у учнів початкової школи.

У триместровій системі навчання всього шість навчальних періодів – триместрів і шість періодів відпочинку – канікул. Тривалість кожного триместру – п'ять або шість тижнів, тривалість канікул – тиждень, виняток становлять двотижневі новорічні та тримісячні літні канікули.

Міністерство освіти залишає за закладами освіти право визначати форму організації навчального часу самостійно, а також систему навчання – четвертну або триместрову. Таким чином, дає можливість учням та їх батькам вибирати, як саме вони хочуть вчитися - з розподілом навантаження по чвертях або триместрах.

Орієнтуючись на практику 2017-2018 навчального року щодо організації навчання за триместровою системою у закладах загальної середньої освіти міста протягом березня-квітня 2018 року було проведено опитування педагогів, учнів та їх батьків. За результатами триместрову систему схвалили 92 % опитаних.

За такою ж системою працюють заклади освіти і в інших регіонах України, зокрема: м. Бердичів Житомирської області, м. Київ та інші.


Управління освіти і науки
міської ради

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua