Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-08-22 17:08 | Новоград-Волинський
Щодо придбання автомобілів швидкої медичної допомоги типу «В»

На адресу виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Парцхаладзе у відповідь на звернення виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради стосовно виділення 5,0 млн. гривень субвенції місцевим бюджетам на придбання автомобілів швидкої медичної допомоги типу «В» для Новоград-Волинської підстанції комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради, наступного змісту:

«Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розглянуло лист виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради від 06.07.2018 № 01-03/1101 стосовно виділення 5,0 млн. гривень субвенції місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості для придбання автомобілів швидкої медичної допомоги типу «В» для Новоград-Волинської підстанції комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради та повідомляє, що Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 № 983 не передбачають придбання автомобілів швидкої медичної допомоги типу «В».

Таким чином, придбання зазначених автомобілів доцільно здійснювати за рахунок бюджетних програм та субвенцій порядки використання коштів яких передбачають відповідні напрями, а також за рахунок коштів місцевих бюджетів та інших джерел відповідно до законодавства.»


Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua