Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-08-20 10:48 | Пирятин
Прозвучали «Акорди Сасинівського Спасу»

19 серпня, на свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, у селі Сасинівка вчетверте відбувся музичний фестиваль «Акорди Сасинівського Спасу». З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної ради Сергій Пазюк, сільський голова Віктор Скорик та завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Олег Холод.

 Голова районної ради вручив подяку та передав від депутата обласної ради Андрія Сімонова грошовий подарунок організаторам фестивалю.

Розпочався захід із виступу господарів свята - народного аматорського фольклорного колективу «Молодички» Сасинівського сільського Будинку культури.

Цього року список учасників фестивалю значно розширився. Крім колективів і виконавців з Пирятинщини на фестивалі виступили гості з Прилуцького, Лохвицького, Великобагачанського та Оржицького районів, з міста Лубен та Ніжина. Підкорили серця глядачів рівнем виконавської майстерності, сценічної культури, артистизмом. Прозвучали неповторні українські мелодії, які відомі із сивої давнини. 

Протягом заходу працювала святкова торгівля та розваги для дітей. 

 

   

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua