Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-08-06 11:05 | Новоград-Волинський
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (30 липня – 03 серпня 2018 року)

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, 30 липня, у понеділок, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь в оперативній та розширеній апаратній нарадах.

У другій половині дня Сергій Юрійович взяв участь у другому засіданні погоджувальної ради з питань порядку денного двадцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання.

Потому відбулася галузева нарада у першого заступника міського голови Колотова С.Ю. з питань у сфері охорони здоров’я та медичного забезпечення.

У вівторок, 31 липня, перший заступник міського голови Сергій Колотов провів галузеву нараду з питань у сфері містобудування, архітектури та земельних відносин, охорони здоров’я та медичного забезпечення, муніципальних ініціатив та інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування, транспорту та зв’язку.

Цього ж дня перший заступник міського голови Сергій Колотов провів нараду щодо будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО.

У середу, 1 серпня, перший заступник міського голови Сергій Колотов провів засідання комітету доступності осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення до об'єктів соціальної інфраструктури.

Потому Сергій Юрійович взяв участь у покладанні квітів до пам’ятника Лесі Українки з нагоди вшанування пам’яті видатної поетеси, Літургії до Дня пам’яті Лесі Українки та зустрічі-спогаді з нагоди 55-річчя відкриття літературно-меморіального музею Лесі Українки.

У другій половині дня перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у засіданні комісії з питань обстеження підприємств питного водопостачання, пунктів розливу питної води, громадських джерел децентралізованого водопостачання, очисних споруд каналізації, місць видалення та утилізації твердих побутових відходів.

Також Сергій Юрійович провів нараду щодо підведення підсумків виїзного засідання комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок.

2 серпня, у четвер, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у пленарному засіданні двадцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання.

У п’ятницю, 3 серпня, перший заступник міського голови Сергій Колотов провів засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, а також розширене засідання міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради з визначення виконавця робіт проектної документації на реалізацію проекту з ремонтно-реставраційних робіт пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі кінотеатру (Молодіжний центр) на вул. Шевченка, 5/1.


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua