Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-08-03 16:36 | Новоград-Волинський
Відбулося пленарне засідання 24-ї сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання

2 серпня 2018 року під головуванням міського голови Віктора Весельського у великій залі Будинку рад відбулося пленарне засідання 24-ї сесії міської ради сьомого скликання. За результатами реєстрації на пленарному засіданні зареєструвалось 30 депутатів міської ради.

На початку засідання голова Новоград-Волинської міської виборчої комісії зачитав постанови, якими визнані обраними наступними за черговістю кандидати в депутати Новоград-Волинської міської ради у зв’язку з тим, що попередні депутати отримали посади та відмовились від мандату.

Отже новообраними депутатами стали: від виборчого округу №29 – Костриця Дарія Йосипівна, від округу №27 – Лавренчук Катерина Дмитрівна.

Згодом міський голова Віктор Весельський привітав депутатів міської ради, що у міжсесійний період відсвяткували свій день народження.

Після схвалення часового регламенту та внесення змін до порядку денного пленарного засідання депутати приступили до розгляду питань. На 24-е засідання міської ради були внесені тринадцять питань за скороченою процедурою, дані проекти рішень були розглянуті усіма постійними комісіями міської ради та схвалені до розгляду за скороченою процедурою.

Доволі цікавим став процес розгляду питання «Про обрання секретаря Новоград-Волинської міської ради міської ради». На початку міський голова Віктор Весельський, користуючись своїм законним правом вніс на розгляд депутатів кандидатуру на зазначену посаду Бойчука Віталія Михайловича. Але Віталій Михайлович зняв свою кандидатуру та аргументував свою позицію.

Відповідно до Законів України наступне право внесення кандидатури належало депутатам міської ради. В ході обговорення виявилось, що кількість бажаючих обійняти посаду секретаря міської ради склала три особи, серед яких Гарбовський Олександр Сергійович, Карпінська Світлана Станіславівна та Рассадін Андрій Олексійович. Всі кандидатури були запропоновані депутатськими фракціями або депутатськими групами.

З метою запропонувати найкращу кандидатуру, депутати, заслухавши програми кожного претендента, провели рейтингове голосування. За результатами рейтингового голосування Гарбовський Олександр Сергійович набрав 17 голосів «за», Карпінська Світлана Станіславівна та Рассадін Андрій Олексійович набрали по 15 голосів «за». Тому кандидатура Олександра Гарбовського була внесена на процедуру таємного голосування.

Обравши лічильну комісію у складі Карпінської Світлани (голова комісії), Мірзабєкяна Юри (секретар комісії) та Ващенка Олега, депутати провели таємне голосування.

Результати голосування за Олександра Гарбовського виявились наступним: «ЗА» - 6 голосів, «ПРОТИ» - 15 голосів, «УТРИМАВСЯ» - 9 голосів. Тому питання обрання секретаря міської ради залишається відкритим.

Проект рішення «Про погодження структури комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда - Волинського»» також розглядався до найменших дрібниць. Зокрема,на питання, що так турбувало місцевих мешканців, про розташування дитячого денного стаціонару, було повідомлено наступне – стаціонар залишиться на своїх площах, але буде переведений на вторинну ланку медицини.

Попри це, очільник міста офіційно заявив, що не задоволений роботою керівництвом «первинки». Причиною цьому став не підписаний вчасно договір з Національною службою охорони здоров’я.

Під час розгляду питання «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік» депутати не погодили перерозподіл коштів у сумі 400 тис. гривень на проведення робіт з ліквідації наслідків пожежі у Молодіжному центрі. Проте згодом, голова постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності Ігор Юшманов пообіцяв повернутися до даного питання і при потребі скликати позачергову сесію.

Загалом цього дня прийняли доволі значну кількість суспільно важливих рішень, з повними текстами яких, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення міської ради“, результати поіменного голосування розміщені у рубриці „Нормативна база – Результати поіменного голосування“.

Чергову двадцять п’яту сесію міської ради сьомого скликання планується скликати 1 листопада 2018 року.

 Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради


Д.А.Ружицький                                                             

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua