Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-07-24 19:06 | Пирятин
Про ТОВ «Пирятинський делікатес»

23 липня заступник голови Пирятинської районної ради Олексій Гусак провів робочу поїздку на ТОВ «Пирятинський делікатес» у село Дейманівка. В урочистій атмосфері Олексій Гусак вручив Почесну грамоту районної ради Давиду Ананяну – голові наглядової ради ТОВ «Пирятинський делікатес» - за особистий вагомий внесок у розвиток Пирятинського краю та співпрацю з органами місцевого самоврядування.

На теренах району підприємство вже функціонує 8 років.
За цей час зарекомендувало себе як надійний партнер та успішний національний виробник високоякісних замороженихнапівфабрикатів. Суворе дотримання всіх норм і стандартів дозволяють говорити про досконалість продукції, відомої під торговою маркою «SmaСom».

Також слід відзначити, що саме у Дейманівці підприємство
реалізовує масштабний проект - будівництво Свято-Миколаївського храмового комплексу. Упродовж чотирьох років щоденно здійснюється будівництво Храму. Будівельники вже майже закінчили облицювання основної арки, паралельно ведуться й інші роботи: встановлення вітражів, облицювання, оздоблення паркану гранітними плитами. Пройде ще якийсь час і двері величного Храму будуть відчинені для кожного жителя мальовничого села, а також його гостей. 


 Пирятинська районна рада

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua