Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-07-20 17:57 | Новоград-Волинський
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (16-20 липня 2018 року)

Розпочала робочий тиждень заступник міського голови Оксана Гвозденко із участі у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням в.о. міського голови Сергія Колотова, на яких було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено завдання на найближчий період.

Потому, Оксана Василівна взяла участь в опрацюванні інформаційного матеріалу до проекту рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік». 
У вівторок, 17 липня, заступник міського голови Оксана Гвозденко провела нараду з питань створення громадської ради при міському голові з питань освіти.

Цього ж дня під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулось розширене засідання організаційного комітету з питань організації та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

У другій половині дня Оксана Василівна провела засідання опікунської ради при виконавчому комітеті міської ради.
В середу, 18 липня, заступник міського голови Оксана Гвозденко була присутня під час першого засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади: начальника відділу обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та учасників АТО, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи управління соціального захисту, праці та фінансового забезпечення департаменту праці та соціального захисту населення міської ради..

Також, у середу, заступник міського голови Оксана Гвозденко провела нараду щодо організації громадського обговорення питання щодо відновлення будівлі міського Молодіжного центру, а також нараду з питань організації та проведення заходів до Дня незалежності України.

19 липня, у четвер, заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у першому засіданні погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного двадцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання.

Крім того, цього дня Оксана Василівна здійснила особистий прийом громадян з 16:00 до 17:00 год.

У п’ятницю, 20 липня, міський голова Весельський В.Л. та заступник міського голови Гвозденко О.В. разом з директором департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Хрущ Л.В. здійснили робочу поїздку до міста Києва в Міністерство соціальної політики України.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua