Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-07-03 17:07 | Новоград-Волинський
Інформація про реалізацію проекту Міністерства оборони України в Новоград-Волинському гарнізоні з будівництва житлових комплексів (гуртожитків) для військовослужбовців

На адресу міського голови Весельського В.Л. надійшов лист від начальника Новоград-Волинської КЕЧ району полковника Прищепи О.М. у відповідь на запит щодо інформації про реалізацію проекту Міністерства оборони України в Новоград-Волинському гарнізоні з будівництва житлових комплексів (гуртожитків) для військовослужбовців, наступного змісту:

«В Новоград-Волинський КЕЧ району опрацьовано Ваш запит стосовно надання інформації про реалізацію проекту Міністерства оборони України в Новоград-Волинському гарнізоні з будівництва житлових комплексів (гуртожитків) для військовослужбовців військової служби за контрактом.

За результатами опрацювання
надаю наступну інформацію:

- на території військових містечок Новоград-Волинського гарнізону відповідно до плану Міністерства оборони України розпочато будівництво 8-ми казарм поліпшеного типу для проживання військовослужбовців військової служби за контрактом.

- реалізація цього проекту відбувається за дорученням Президента України Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Петра Порошенка та перебуває під постійним контролем керівництва Міністерства оборони України. Більш детальну (вичерпну) інформацію про хід будівництва пропоную Вам отримати на офіційному сайті Міністерства оборони України www.gov.ua в розділі «Будівництво житлових комплексів для ЗСУ». 

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua