Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2018-07-03 17:06 | Новоград-Волинський
Щодо виділення коштів з обласного бюджету у сумі 152 тис. грн для здійснення заходів з ліквідації наслідків пожежі міського Молодіжного центру

На адресу міського голови Віктора Весельського надійшов лист з Житомирської обласної ради у відповідь на звернення щодо виділення коштів з обласного бюджету у сумі 152 тис. грн для здійснення заходів з ліквідації наслідків пожежі міського Молодіжного центру у м. Новограді-Волинському, наступного змісту:

«На Ваш лист від 29.05.2018 № 01-06/834 щодо виділення коштів з обласного бюджету у сумі 152 тис. грн для здійснення заходів з ліквідації наслідків пожежі міського Молодіжного центру у м. Новограді-Волинському повідомляємо наступне.

Лист опрацьований обласною радою спільно з департаментом фінансів і  управлінням культури та туризму обласної державної адміністрації.

Направляємо до відома і подальшого використання в роботі відповіді зазначених установ. (Додатки 1 та 2)

Додаток 1

Лист Житомирської обласної державної адміністрації (Департамент фінансів)

По розгляду листа Новоград-Волинської міської ради щодо виділення коштів з обласного бюджету на ліквідацію наслідків пожежі Новоград-Волинського міського Молодіжного центру повідомляємо про таке.

Формування бюджетів усіх рівнів відбувається згідно положень Бюджетного кодексу України. Місцевий бюджет є самостійним, містить надходження і витрати, які становлять єдиний баланс відповідного бюджету, на виконання повноважень відповідного органу місцевого самоврядування. Бюджетна самостійність та фінансова незалежність місцевих бюджетів передбачає підвищення ролі та відповідальності місцевих органів влади щодо забезпечення наповнення місцевих бюджетів та належного фінансування закладів бюджетної сфери.

Відповідно до статті 91 Бюджетного кодексу України з усіх місцевих бюджетів можуть здійснюватися видатки на програми місцевого значення стосовно дітей, молоді, жінок, сім'ї, у тому числі на підтримку діяльності молодіжних центрів.

В обласному бюджеті видатки на підтримку діяльності міських молодіжних центрів не передбачені. Згідно чинного бюджетного законодавства кошти обласного бюджету спрямовуються на утримання бюджетних установ обласного значення та виконання заходів, передбачених програмами, які затверджені обласною радою.

Завдяки новій моделі фінансового забезпечення місцевих бюджетів вдалося забезпечити позитивну динаміку надходжень місцевих бюджетів. Так, за станом на 01.06.2018 до загального фонду міського бюджету м. Новоград-Волинського фактично надійшло на 892,9 тис. грн. більше доходів від затверджених планових показників.

Враховуючи вимоги законодавства та додатково отримані фінансові ресурси, ліквідація наслідків пожежі Новоград-Волинського міського Молодіжного центру має забезпечуватися належним чином органами місцевого самоврядування міста Новоград-Волинський.

Додаток 2

Лист Житомирської обласної державної адміністрації (Управління культури та туризму)

Управлінням культури та туризму облдержадміністрації розглянуто лист Новоград-Волинської міської ради щодо необхідності відновлення пам’ятки архітектури місцевого значення - приміщення Молодіжного центру у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту, пошкодженого внаслідок пожежі 19 травня 2018 року.          

Зважаючи на те, що пошкоджена пам’ятка має значну архітектурну цінність, управління культури та туризму облдержадміністрації звернулося до голови обласної адміністрації Гундича І.П. з проханням збільшити видатки Обласної програми охорони та збереження культурної спадщини на суму 152 тис. грн. для проведення ремонтно-реставраційних робіт пам’ятки архітектори, місцевого значення (охоронний №110) - міського Молодіжного центру у м. Новограді- Волинському.»

 
 
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua